Kendi adını taşıyan global markasının 20’nci yılı kutlamaları çerçevesinde Tom Dixon onuruna birçok global tasarım devi markalarını bir araya getiren diseňo’nun Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde “twenty” adı verilen bir davet verildi. 

Verilen davete iş, sanat, cemiyet ile tasarım ve mimarlık dünyasının önde gelen simaları katıldı. Ömer-Aliki Kızıl, Berrin Ak, Onur Baştürk, Ahu Akın, Koray-Tuğba Yavuzer, Hakan-Aslı Sekmen, Dafne Behar, Esra Kazmirci ve Zeynep Erkmen davetin konukları arasındaydı. Davetliler ayrıca, diseño’nun showromunda metale hayat veren tasarımcı olarak nitelenen Tom Dixon’ın tasarımlarına da büyük ilgi gösterdiler.

Gece geç saatlere kadar süren davette diseňo kurucusu Yalçın Gülen ve Tom Dixon konuklarıyla yakından ilgilenirken davetliler de gecenin tadını doyasıya çıkardılar.

Kraliyet Ödüllü Tasarımcı

Bu Yaz Bahçelerde Ruum Store Rüzgarları Esecek Bu Yaz Bahçelerde Ruum Store Rüzgarları Esecek

İngiliz tasarım dünyasına yaptığı hizmetlerden dolayı Kraliçe tarafından Britanya İmparatorluğu Nişanı (OBE) ile ödüllendirilen Tom Dixon ayrıca birçok uluslararası ödülün de sahibi. Tasarımlarına inovatif yaklaşımını aktaran Tom Dixon ayrıca; Moroso, Cappellini, Asplund, De Vecchi, Inflate, Salviati, Swarovski, Driade ve Terence Conran gibi mobilya sektöründeki büyük tasarım markalarının da içmimarlığını yapıyor. Tom Dixon, bunun dışında Vivienne Westwood, Jean Paul Gaultier, Ralph Lauren ve Romeo Gigli gibi moda tasarımcılarıyla da çalışmalarını sürdürüyor

Editör: Emlak Zirvesi