Ahşabın doğasında var olan sıcak ve samimi dokuları sayesinde, doğaya ve doğala döndüğümüz günümüzde, Türkiye’nin global markası Creavit, banyoları ahşabın en doğal hali olan Truva ile buluşturuyor.

Estetik ve Fonksiyonel Çözümler

Yeni GROHE QuickFix ile Mutfak ve Banyoları Yenilemek Çok Kolay Yeni GROHE QuickFix ile Mutfak ve Banyoları Yenilemek Çok Kolay

Truva, masif ahşap gövdesiyle banyolarınızda sağlıklı ve doğal bir banyo mobilyası seçeneği sunuyor. Dar alanda fonksiyonel ve kullanışlı çözümler arayanlara, tasarımına entegre edilen yan havlulukları ile cevap veren Truva, 100 80 cm ölçü alternatifleri, geniş çekmecesi ve açık alt rafı sayesinde kullanışlı saklama alanları yaratıyor.

Ultra Lavabo ile İnce Yüzeyler

Creavit’in 5mm ince kenar teknolojisiyle ürettiği Ultra lavaboları ile birlikte banyolarınıza katabileceğiniz Truva, ince kenarlı lavaboların sıklıkla tercih edildiği günümüzde trendleri yakalamanıza da olanak sağlıyor. Farklı boyutlarda iki modelden oluşan serinin 100 cm’lik modelinde 60 cm dikdörtgen formda Ultra lavabo yer alırken, 80 cm’likte ise 40 cm kare formda Ultra lavabo ile birlikte kullanılabiliyor.

Ahşap dokulara ve Ultra lavabonun ince kenarına eşlik eden bir diğer unsur Truva’nın sahip olduğu dokunmatik LED ayna ise yarattığı mükemmel aydınlatma ile de banyoları evinizin en özel mekanlarından birine dönüştürüyor.

Truva dahil olmak üzere tüm Creavit modellerini, creavit.com.tr’den inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun çözümleri anında bulabilirsiniz.

Editör: Emlak Zirvesi