Çocukların istekleri ve ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Creavit’in A’ Design Award Ödüllü çocuk banyosu Ducky yeni öğretim yılında da en değerlilerimiz olan çocuklarımızın eğlenerek öğrenmeleri için banyodaki en yakın oyun arkadaşı oluyor.

Çocuklara özel olarak tasarlanan Ducky, renkli ve sevimli tasarımıyla en değerlilerinizin tuvalet eğitim sürecini keyifli hale getiriyor. Sahip olduğu köşesiz tasarımı ve yere düşme ihtimalini önleyen monoblok lavabosu ile yaşanabilecek kazaların önüne geçiyor ve çocuklarınız için güvenilir bir banyo deneyimi oluşturuyor. 

Anaokulu veya Kreşlerde Çocukların Kullanıma Uygun

Kale Banyo’dan Yeni Banyo Mobilyası: Grandhome Kale Banyo’dan Yeni Banyo Mobilyası: Grandhome

Ducky çocuk banyo takımı; eğlenceli tasarımının yanı sıra güvenilir özellikleriyle anaokulları, kreşler ve ilkokullar gibi eğitim yapılarında, içerisinde çocuk banyoları da bulunan alışveriş merkezleri, oteller ve hastaneler gibi projelerde sıklıkla tercih ediliyor. 

Çocuklarınıza banyoyu sevdirmeniz için eşsiz bir seçenek sunan Ducky, aynı zamanda sahip olduğu tasarım dünyasının prestijli ödüllerinden A’ Design Award ile de bu ödüle sahip olan ilk banyo takımı olma unvanını taşıyor. 

Ducky çocuk banyosu hakkında daha detaylı bilgiye creavit.com.tr’den ve Creavit satış noktalarından ulaşabilirsiniz.